Reklama
Reklama

Jan Schlaudraff na celowniku Lecha?

Lech Poznań jest zainteresowany sprowadzeniem pomocnika Hannoveru 96 Jana Schlaudraffa - poinformował Głos Wielkopolski.

Jan Schlaudraff to 27-letni napastnik, względnie pomocnik, który swoją karierę zaczynał w ekipie Borussia Mönchengladbach, dla której w latach 2002-2004 w 10 spotkaniach nie zdobył żadnej bramki. Następnie został sprzedany do II-ligowej Alemannii Aachen, z którą wywalczył awans do Bundesligi.

Automatyczny zwrot butelek bez kolejek. Przetestuj recyklomaty TOMRA w nowym showroomie w Poznaniu.
REKLAMA


Kolejnym klubem Schlaudraff był Bayern Monachium, z którym zdobył mistrzostwo Niemiec. Jednak grał mało i za 2 mln euro został sprzedany do Hannoveru 96. Aktualnie zawodnik nie mieści się w meczowej "18" i dostał od klubu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Okienko transferowe zamyka się w środę i wtedy dowiem się czy Lech pozyskał kogoś jeszcze tego lata.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burzowy wtorek! Jest ostrzeżenie meteo
24℃
13℃
Poziom opadów:
2.8 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro