Reklama
Reklama

Od poniedziałku ruszają korty, boiska i inne obiekty sportowe

fot. POSiR

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowują się do zdjęcia części obostrzeń.

Zmiany wchodzą w życie 4 maja. - Cieszymy się, że życie zaczyna wracać na nasze obiekty. Zachęcamy do dokonywania rezerwacji i jednocześnie apelujemy do wszystkich poznaniaków, aby korzystając z kortów i boisk stosowali się do zasad bezpieczeństwa, które obowiązują w czasie epidemii - powiedział Łukasz Miadziołko, dyrektor POSiR.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Grając na boisku czy korcie nie trzeba zasłaniać twarzy, ale trzeba to robić w każdym innym miejscu. Ponadto wszystkie szatnie i inne pomieszczenia sanitarne, poza toaletami, pozostaną nieczynne. Place zabaw i siłownie zewnętrzne znajdujące się na terenach zarządzanych przez POSiR w dalszym ciągu pozostają wyłączone z użytku.

Od poniedziałku na Oddziale Rataje udostępnione zostaną korty, boiska Orlik oraz boiska do siatkówki plażowej.

W Młodzieżowym Ośrodku Sportu przy ul. Gdańskiej 1 będzie można korzystać m.in. z bieżni czy kortu. Z kolei na Golęcinie wznowione zostaną zajęcia na boisku piłkarskim (wewnątrz toru żużlowego).

W każdym z tych miejsc obowiązywać będzie ścisły reżim sanitarny i ograniczenia dotyczące liczby osób. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

W poniedziałek działalność wznowią również inne obiekty, należące do podmiotów publicznych i prywatnych. Szczegółowe informacje można znaleźć u zarządcy danego boiska czy kortu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro