Reklama
Reklama

Piłkarze Lecha Poznań ponownie przejdą okres przygotowawczy. "Najbardziej optymistyczny scenariusz powrotu to koniec maja"

Na razie nie wiadomo kiedy lechici spotkają się na treningu | fot. Włodzimierz Hoppel

Przed piłkarzami Lecha Poznań nieco więcej odpoczynku.

Zawodnicy Kolejorza od trzech tygodni intensywnie trenowali zgodnie z wytycznymi przekazanymi ich przez sztab szkoleniowy. Przedłużająca się przerwa w rozgrywkach wymusiła jednak pewne korekty.

- Aktualny i nadchodzący tydzień traktujemy trochę luźniej, ponieważ według nas najbardziej optymistyczny scenariusz powrotu na boisko to koniec maja. Mamy więc dużo czasu, a ja mam nadzieję, że ten właśnie plan wejdzie w życie - tłumaczył na łamach lechpoznan.pl trener przygotowania fizycznego, Karol Kikut.

Współpracownik Dariusza Żurawia wyjaśnił. że zawodnicy otrzymali pewne instrukcje dotyczące treningów, jednak w najbliższych dniach nie będzie podlegać to tak szczegółowej kontroli jak wcześniej. Tak będzie do końca następnego tygodnia. Wówczas można spodziewać się kolejnych decyzji.

Trener Kikut przyznał w rozmowie z oficjalną stroną klubu, że zimowe treningi nie będą miały już większego znaczenia, więc przed wznowieniem rozgrywek piłkarzy Lecha czeka kolejny okres przygotowawczy.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro