Reklama
Reklama

Warta Poznań nie trenuje. Piłkarze rozjechali się do domów

fot. Włodzimierz Hoppel

Pandemia koronawirusa przekłada się również na świat sportu.

Od kilku dni zawieszone są praktycznie wszystkie rozgrywki na terenie kraju. Dotyczy to również piłki nożnej, a podobna sytuacja ma miejsce w wielu krajach Europy. To budzi pytania o scenariusze dotyczące rozstrzygnięć trwających lig czy ewentualne przełożenie Euro 2020.

Badania techniczne. Wszystkie marki. Ozonowanie pojazdu gratis. Auto Compol zaprasza Poznań, Kazimierza Wielkiego 1 Tel: 798 828 814
REKLAMA

Nie wiadomo kiedy rozgrywki zostaną wznowione, kluby muszą więc podjąć decyzje dotyczące choćby treningów. W Warcie Poznań zdecydowano się na odwołanie treningów w najbliższych dniach.

- W związku z aktualną sytuacją, zawodnicy pierwszej drużyny rozjechali się do domów. Otrzymali oczywiście rozpiski treningowe a ich praca będzie monitorowana przez sztab szkoleniowy. Wszyscy czekamy na rozwój wypadków i wyrażamy głęboką nadzieję, że w stosunkowo niedługim czasie będziemy mogli wrócić do normalnej pracy i gry w piłkę. Póki co zalecamy jednak zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu oraz wszystkim pracownikom Klubu pozostanie w domach - tłumaczył na łamach wartapoznan.pl Robert Graf, dyrektor sportowy Zielonych.

Reklama

Komentarze niedostępne ze względu na przeciążenie serwera.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
14.45 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro