Warta Poznań zremisowała z Bytovią Bytów

Warta Poznań zremisowała w środowym sparingu z Bytovią Bytów.

Zeloni przebywają obecnie na zgrupowaniu w Cetniewie. Do tej pory zespół Piotra Tworka rozgrywał mecze towarzyskie w tygodniowych odstępach, sztab szkoleniowy postanowił jednak nieco podkręcić tempo, stąd zaplanowana na środek tygodnia konfrotnacja z drugoligowcem, który jeszcze w poprzednim sezoniei grał na zapleczu ekstraklasy.

Przed przerwą oba zespoły stworzyły sobie sporo okazji strzeleckich, do siatki trafiali jednak wyłącznie Bytowianie, którzy schodzili na przerwę z dwubramkową przewagą.

W drugiej połowie Warta uzyskała wyraźną przewagę, na bramki trzeba było jednak poczekać do końcówki spotkania. Kontaktowego gla zdobył Serhij Napołow, a wynik spotkania na 2:2 ustalił Mariusz Rybicki.

Warta Poznań - Bytovia Bytów 2:2 (0:2)

Warta Poznań w I połowie: Tomasz Laskowski - Jakub Kuzdra (32. Michał Grobelny), Bartosz Kieliba, Filip Małek, Jakub Kiełb - Łukasz Trałka, Adrian Laskowski (32. Mateusz Kupczak) - Jakub Apolinarski, , Robert Janicki, Michał Jakóbowski - Gracjan Jaroch.

Warta Poznań w II połowie: Tomasz Laskowski - Michał Grobelny, Aleks Ławniczak, Tomasz Boczek, Jakub Kiełb (60. Jakub Kuzdra) - Mariusz Rybicki, Łukasz Trałka (60 Adrian Laskowski), Mateusz Kupczak, Serhij Napołow - Mateusz Szczepaniak, Łukasz Spławski.

Bramki: 0:1 Feruga (8.), 0:2 Szela (22.), 1:2 Napołow (78.), 2:2 Rybicki (88.)

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!