Pogoda jutro Pogoda Poznań
7-2
Reklama
WIADOMOŚCI Tag: młodzież wszechpolska
news_photo
Reklama
news_photo
news_photo
news_photo
news_photo
Już w sobotę pisaliśmy o włamaniu do siedziby Grupy Stonewall zajmującej się walką o prawa osób LGBT+. Zdemolowano biuro oraz skradziono tęczowe flagi wiszące na zewnątrz budynku. W niedzielę zdjęcie z tęczowymi flagami, identycznymi jak te skradzione, opublikowała Młodzież Wszechpolska.

AKTUALIZACJA pon, 12 czerwca 2017, godz.13:58: Młodzież Wszechpolska usunęła zdjęcie z flagami z Facebooka. Na profilu poznańskiej MW pojawiło się natomiast oświadczenie: Dochodzą do nas słuchy, że chłopaki i dziewczyny z Grupa Stonewall (na co dzień parające się promocją swoich zaburzeń) oskarżają nas o zdemolowanie swojego biura na podstawie... wpisu na fejsbuku zawierającego archiwalne zdjęcie skrojonych symboli środowisk LGBTABCDEFG. Przypisywanie nam jakichkolwiek demolek przez środowiska związane z kilkunastoma chłoptasiami nazywających się "antifą", których działalność opiera się na tego typu akcjach (włączając w to przestrzelanie patriotycznych murali, zamalowywanie GODŁA Polski, lub kradzież biało-czerwonych emblematów) zakrawa o śmieszność. Niemniej jednak - POPIERAMY I ZAWSZE BĘDZIEMY POPIERAĆ oczyszczanie przestrzeni miejskiej z barbarzyńskiej symboliki, niezależnie czy są to flagi nazistowskie, komunistyczne, tęczowe, czy anarchistyczne. Nie może być miejsca w społeczeństwie na tego typu ideologie! Ludzi należy z miłością upominać i nawracać, ideologie należy z całą stanowczością rugować.

więcejCzytaj więcej | Poniedziałek, 2017.06.12 09:02
news_photo
news_photo
Do naszej redakcji w czwartek dotarło sporo pytań o to, co się działo na ulicach Szamarzewskiego czy Szamotulskiej, gdzie można było zobaczyć wielu policjantów, a także jak informują czytelnicy - wyposażonych m.in. w kije bejsbolowe mężczyzn.

AKTUALIZACJA pon, 24 kwietnia 2017, godz.11:29: Publikujemy sprostowanie nadesłane do redakcji od Stowarzyszenia Młodzież Wszechpolska: "Wbrew wypowiedzi p. Mirosława, w czasie konferencji prasowej Młodzieży Wszechpolskiej przed WNS UAM w Poznaniu, żaden z działaczy Stowarzyszenia, ani jakikolwiek inny uczestnik akcji Stowarzyszenia, nie posiadał niebezpiecznych narzędzi w postaci kijów bejsbolowych. Ponadto wbrew wypowiedziom właścicieli "Zemsty" cytowanym w artykule "Bojówka i policja na Szamarzewskiego i przy pętli Ogrody. Co się działo?" który ukazał się 17 marca 2017 roku na stronie portalu epoznan.pl, działacze Stowarzyszenia Młodzież Wszechpolska, którzy uczestniczyli wcześniej w konferencji prasowej przed WNS UAM w Poznaniu, nie mają jakiegokolwiek związku z chuligańskimi ekscesami, które wydarzyć się miały przy ulicy Fredry oraz w lokalu zajmowanym przez Anarchistyczną Księgarnię / Klub Zemsta w Poznaniu. Zarówno insynuacje p. Mirosława, jak i właścicieli "Zemsty" są bezpodstawne, niepoparte żadnymi dowodami, mają charakter szkalujący i pomawiający nasze Stowarzyszenie. Jednocześnie oświadczamy, że każde naruszenie dóbr osobistych Stowarzyszenia spotykać się będzie z natychmiastowym podjęciem kroków prawnych z naszej strony w celu ochrony dobrego imienia i reputacji Młodzieży Wszechpolskiej"

więcejCzytaj więcej | Piątek, 2017.03.17 07:39
news_photo
news_photo
news_photo
news_photo
news_photo
news_photo
news_photo
1