Reklama
Reklama

Całodzienny pobyt dziecka w przedszkolu za 172 zł miesięcznie? Tak, to możliwe!

Nowo powstałe Publiczne Przedszkole Mała Biedronka na poznańskich Zawadach zaprasza dzieci w wieku 2,5 - 6 lat.

Przedszkole Mała Biedronka to nowoczesna, publiczna placówka, w której realizowany jest projekt pn. "Nowe miejsca dla familijnych przedszkolaków" w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014 - 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Placówka jest usytuowana w intensywnie rozwijającej się części Poznania - Zawady. Na podopiecznych czeka 150 miejsc w różnych grupach wiekowych.

W pełni zmodernizowany budynek mieszczący się przy ulicy Głównej 42 został dostosowany do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym. Do dyspozycji dzieci jest 6 przestronnych sal wyposażonych w meble, zabawki, pomoce dydaktyczne posiadające wszelkie niezbędne atesty co dodatkowo daje poczucie bezpieczeństwa oraz stwarza komfortowe warunki do zabawy i pracy. Wszystkie sale wyposażone są w tablice interaktywne dzięki którym prowadzone zajęcia dydaktyczne zyskały na swojej atrakcyjności. Z ogromną dbałością zaplanowano również węzły sanitarne spełniające najwyższe standardy. Ogromnym udogodnieniem dla rodziców są miejsca parkingowe usytuowane bezpośrednio przy budynku przedszkola oraz bliskość środków komunikacji.

W przedszkolu Mała Biedronka realizowane są elementy planu daltońskiego. Jest to metoda, która opiera się na trzech filarach: samodzielność, odpowiedzialność oraz współpraca. "Dzięki wykorzystaniu elementów tej metody nasze przedszkolaki nie tylko prezentują właściwą postawę społeczną i moralną, ale również świadome konsekwencji swoich czynów będą kształtowały w sobie poczucie odpowiedzialności" - podkreśla dyrektorka przedszkola Julia Bock. "Taka postawa z całą pewnością przyczyni się do znakomitej realizacji rozmaitych przyrodniczych projektów jakie będziemy prowadzić w naszym przedszkolu."

Dla wzbogacenia dziecięcej wiedzy o wybranych gatunkach owadów dzieci uczestniczyć będą w tworzeniu hodowli m.in.. mrówek, motyli oraz patyczaków. Posiadanie takiej hodowli będzie dla przedszkolaków nie tylko wspaniałą okazją do prowadzenia obserwacji przyrodniczej, ale również będzie wzbudzać w nich empatię do zwierząt, poczucie odpowiedzialności i uświadomienie konieczności respektowania życia bezbronnych istot.

W przyjaznej atmosferze, pod opieką wykwalifikowanej kadry dzieci będą realizowały program dydaktyczny wynikający z podstawy programowej w tym język angielski ale również zapewniono szereg zajęć dodatkowych mi. rytmikę, gimnastykę korekcyjną, bajkoterapia. Rodzice i podopieczni przedszkola "Mała Biedronka" mogą liczyć na pomoc ze strony specjalistów: logopedy i psychologa.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki, a także na wirtualny spacer po przedszkolu.

Przedszkole Mała Biedronka nr 195
Ul. Główna 42, Poznań
Tel. 501 669 896

https://www.facebook.com/pg/PrzedszkoleMalaBiedronka195/posts/

http://malabiedronka-poznan.familijny.pl/o-przedszkolu/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro