Reklama

Agencja Mienia Wojskowego ogłasza kolejny przetarg: kupisz m.in. hełmy MO, dresy i traktor ogrodowy

fot. AMW
fot. AMW

Przetarg odbędzie się 20 listopada, a w ofercie jest wiele interesujących przedmiotów.

Jak przyznaje Joanna Mularczyk z poznańskiego oddziału AMW, gdy Agencja wystawiła swój namiot na targach Retro Motor Show i pokazywała w nim hełmy Milicji Obywatelskiej, zrobiły furorę. - Budziły sporo zamieszania i śmiechu, wiele osób kupował hełmy na pamiątkę - mówi.

Teraz będzie szansa, by nabyć takich hełmów więcej. Jedną z pozycji wymienionych w listopadowym przetargu jest pakiet hełmów bojowych MO (po 100 sztuk). Pakiety są dwa - jeden kosztuje 2800 złotych, a drugi 3000 złotych (w zestawie z gumowymi okularami ochronnymi). To ceny wywoławcze.

Co jeszcze chce sprzedać AMW? To między innymi zestaw narzędzi elektrotechnicznych za 200 złotych (na zdjęciu), podnośnik widłowy akumulatorowy za 2500 złotych, zestawy stolarsko-ciesielskie i ślusarsko-kowalskie, części samochodowe, obrabiarkę do drewna za 1500 zł, traktor ogrodowy Kawasaki wyposażony w pług i szczotkę do liści za 3500 zł buty, dresy, kurtki, a także zużyte baterie i akumulatory oraz złom.

Otwarcie ofert złożonych w przetargu odbędzie się 20 listopada o 12.30 w siedzibie AMW przy ulicy Dojazd 30. Aby wziąć udział w przetargu, konieczne jest wpłacenie wadium.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro