Reklama
Reklama

Ogromne utrudnienia w mieście. "Wszystko zablokowane przez policję"

fot. Czytelnik

O akcji policjantów i ogromnych korkach informują nasi czytelnicy.

Jak się dowiadujemy od Czytelników najgorzej sytuacja wygląda od ronda Starołęka do Śródki. Ulica Piłsudskiego w stronę Zamenhofa zablokowana na 30 minut bo jakiś ważniak jedzie. Co to ma znaczyć - pisze jeden z naszych Czytelników. Nie wiadomo dlaczego od ronda Starołęka do Środki wszystko zablokowane przez policję - dodaje kolejny. Głogowska znowu stoi - słychać syreny czy znów tajemny konwój przejeżdża przez Poznań - pisze do nas kolejna osoba.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Jak się okazuje z utrudnieniami musieli się też liczyć pasażerowie MPK. Faktycznie przed godzina 11 dostaliśmy zgłoszenie od policji prowadzonej przez nich akcji. O szczegółach nikt nas nie informował. Mogę jedynie potwierdzić, że od godziny 10:40 ruch utrudniony był od ulicy Bukowskiej, przez Hetmańską do Rataj. Wstrzymany ruch spowodował opóźnienie naszych autobusów. Tramwaje kursowały normalnie. Od około godziny 11 sytuacja się stabilizuje - mówi.

Wszystko wskazuje na to, że powodem utrudnień był konwój jadący przez Poznań z Ławicy, o którym już dziś informowaliśmy. O szczegóły zapytaliśmy policjantów. Jak usłyszeliśmy w biurze prasowym nic poważnego się nie dzieje. Utrudnienia miały związek z działaniami funkcjonariuszy, których jak już wcześniej wspominaliśmy komentować nie będą.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
14.41 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro