Reklama
Reklama

28-latek dotkliwie pobił niedoszłego teścia, bo ten miał go... złapać za genitalia

fot. PublicDomainPictures / pixabay.com

Do zdarzenia doszło w marcu na terenie Sadlna w powiecie konińskim.

Jak opisuje portal lm.pl, 28-letni Emil M. wraz ze swoimi rodzicami bawili się na ostatkach w domu Marka i Jadwigi I. Rodziny znały się - Emil w przeszłości spotykał się z córką Marka i Jadwigi. W trakcie imprezy strumieniami lał się alkohol. W nocy doszło do nieporozumienia pomiędzy 28-latkiem i gospodarzem wieczoru. W sądzie Emil M. tłumaczył, że został złapany przez Marka I. za genitalia. Młodszy z mężczyzn nie wytrzymał i uderzył Marka I. Gdy ten się przewrócił, zaczął go kopać i bić pięściami. Żona stanęła w obronie Marka I. Ona również została uderzona.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Sąsiedzi zaniepokojeni hałasami wezwali na miejsce policję. Marek I. trafił do szpitala m.in. ze stłuczeniem mózgu i złamaniami kości twarzoczaszki. Leżał na oddziale intensywnej terapii, przez kilkanaście dni był nieprzytomny.

Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie. Sąd zdecydował o skazaniu Emila M. na 5 lat więzienia. Dodatkowo mężczyzna ma zapłacić 5000 złotych pobitemu mężczyźnie i 1000 złotych jego żonie. Wyrok jest nieprawomocny.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro