Reklama
Reklama

Wiadomo, kto wystąpi na Sylwestra w Poznaniu!

fot. Miłosz Kosicki
fot. Miłosz Kosicki

Choć plakaty ujawniające nazwiska gwiazd miejskiego Sylwestra miały się pojawić w przestrzeni publicznej dopiero w listopadzie, jeden z nich już pojawił się w mieście.

W poniedziałek pisaliśmy o zapowiedzi miejskiego Sylwestra, która pojawiła się na plakatach w przestrzeni Poznania. Były to cytaty krytykujące dotychczasowe poznańskie Sylwestry organizowane przez miasto (piszemy o tym TUTAJ). Estrada Poznańska, która organizuje imprezę zapowiadała, że nazwiska gwiazd tegorocznego Sylwestra poznamy w listopadzie. Stało się jednak inaczej.

Plakat z nazwiskami już można zobaczyć w mieście. Z nieoficjalnych informacji wynika, że doszło do pomyłki. Mleko już się jednak rozlało. Kto więc wystąpi na placu Wolności 31 grudnia? Gwiazdami Sylwestra będą Krzysztof Zalewski w towarzystwie Moniki Brodki, a także Kamil Bednarek. Nie jest to jednak koniec. Jak zdradza telewizji WTK Estrada Poznańska, w listopadzie ujawnione zostaną nazwiska artystów, którzy wystąpią w ramach "sceny klubowej".

Jak pisaliśmy już w poniedziałek, impreza odbędzie się na placu Wolności i będzie trwać od 22.00 do 2.00. Ma to być rozrywka "na najwyższym poziomie dedykowana całym rodzinom". To poznaniacy zdecydują, czy w trakcie miejskiego Sylwestra odbędzie się pokaz fajerwerków. Trwa badanie telefoniczne mieszkańców w tej sprawie. Wyniki "sondy" mają być wiążące dla organizatorów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Ulewa i wichura w Wielkopolsce. Woda wdarła się do szpitala
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
7.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro