Reklama
Reklama

Amazon rekrutuje: szuka 4300 pracowników w Wielkopolsce

fot. Maciej Kopiński
fot. Maciej Kopiński

To oferty na sezon przedświąteczny.

Zbliżające się wielkimi krokami Boże Narodzenie to zawsze gorący czas dla branży handlowej. Wie o tym Amazon, który kolejny rok z rzędu szuka pracowników sezonowych, którzy w okresie przedświątecznym będą wspierać stałych pracowników Centrum Logistyki E-Commerce w Sadach.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


W tym roku w wielkopolskim oddziale Amazon stworzonych zostanie 4300 sezonowych miejsc pracy. - Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia i atrakcyjnego pakietu benefitów, przygotowaliśmy także wiele świątecznych atrakcji i bonusów - zaznacza Steven Harman, wiceprezes ds. operacyjnych Amazon wEuropie.

Na jakie warunki można tu liczyć? Stali i sezonowi pracownicy otrzymują od 20 złotych brutto za godzinę. Mogą też liczyć na premię w wysokości do 15% za frekwencję indywidualną i produktywność zespołu. Pracownicy mogą też korzystać z darmowego transportu i obiadów za 1 zł. W okresie przedświątecznym można też otrzymać bonus frekwencyjny w wysokości do 1500 zł brutto. Rekrutacja już trwa.

Amazon zapowiada, że w przyszłym roku część sezonowych miejsc pracy zostanie w Wielkopolsce przekształcona w stałe posady. Dziś na stałe w Sadach pracuje około 4000 osób.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
40.83 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro