Reklama
Reklama

Nietypowa akcja Warty Poznań. Na koszulkach piłkarzy pojawił się kod QR

fot. Warta Poznań
fot. Warta Poznań

Na nietypową akcję zdecydowały się władze Warty Poznań.

Od strony sportowej przy Drodze Dębińskiej wszystko wygląda jak dotąd bardzo dobrze, klub rozwija się również pod względem organizacyjnym.

Nowością jest akcja "Warto Budować", która oficjalnie ruszy przy okazji sobotniego meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Podczas tego spotkania na koszulkach piłkarzy pojawi się... kod QR.

- Mieliśmy burzę mózgów, w trakcie której zastanawialiśmy się, co zrobić żeby w kreatywny sposób zainteresować przedstawicieli biznesu możliwością współpracy z Wartą Poznań. Posłużyliśmy się m.in. nowymi badaniami, z których wynika że ponad 50% kibiców kojarzy markę sponsora umieszczoną na froncie koszulki piłkarskiej. Warta nie ma aktualnie sponsora strategicznego, który reklamuje się w najbardziej eksponowanym miejscu koszulki. "Sponsor koszulkowy" to brzmi dumnie, więc wokół tego motywu postanowiliśmy zbudować narrację kampanii - wyjaśnił Jarosław Żubka z agencji Kiwigroup, która jest partnerem poznańskiego klubu.

Zeskanowanie kodu QR spowoduje przejście na stronę wartobudowac.pl, która zostanie uruchomiona w sobotę o 17:45.

- Przez wiele lat w swojej bogatej historii Warta Poznań była klubem, z którym związani byli lokalni przedsiębiorcy. Wracamy więc do korzeni i tworzymy nowoczesny klubu biznesu wokół Warty Poznań. Jesteśmy przekonani o tym, że warto budować - podkreślił Marcin Janicki, przewodniczący Rady Nadzorczej Warty Poznań S.A.

Zawodnicy Warty Poznań będą prezentowali kod QR na zielonych koszulkach do końca tego roku. Klub zapowiada, że wkrótce ruszą kolejne akcje skierowane do lokalnych przedsiębiorców.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.11 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro