Reklama
Reklama

Najlepsi pracodawcy w Poznaniu według studentów: kto znalazł się na liście?

Amazon | fot. Maciej Kopiński

Firma Absolvent Consulting w ramach Absolvent Talent Days przepytała 5000 osób (głównie studentów i absolwentów) o to, jaki powinien być najlepszy pracodawca.

Z raportu wynika, że w Poznaniu najbardziej rozpoznawalni pracodawcy to Volkswagen Group, Lidl i Amazon. Ta sama trójka zajmuje trzy pierwsze miejsca w rankingu najlepszych pracodawców. Za podium znalazły się Mars, Deloitte, Sunrise System, Nestle, Franklin Templeton, Eurocash oraz Solaris.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


Jakie są główne atrybuty pracodawców według respondentów? Przede wszystkim rozpoznawalność i reputacja firmy, wysokość wynagrodzenia, dobra atmosfera, profesjonalny trening i szkolenia, elastyczne warunki pracy oraz stabilność. Istotne są również innowacyjność branży, równowaga między życiem zawodowym i prywatnym, wysokie standardy etyczne i społeczna odpowiedzialność firmy, a także równe traktowanie pracowników i tolerancja.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro