Reklama
Reklama

Pierwsze zamknięcie sklepu sieci rodziny Świtalskich: w Konstancinie-Jeziornie nie zrobisz już zakupów w Bio Family

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Bio Family

Sieć ma obecnie tylko jeden sklep poza Wielkopolską - we Wrocławiu.

Jak informuje portal wiadomoscihandlowe.pl, sklep Bio Family w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą działał jedynie 8 miesięcy. Z informacji od właścicieli sieci wynika, że całe wyposażenie oraz towar przeniesiono w nową lokalizację - bliżej Warszawy. Nie zdradzono jednak gdzie i kiedy zaplanowano otwarcie. Wiadomo natomiast, że wkrótce otwarty zostanie trzeci poznański sklep Bio Family - przy ulicy Obornickiej. Dołączy do tych na Winogradach i Smochowicach.

Pierwszy market sieci Bio Family powstał w listopadzie 2017 roku na poznańskich Winogradach. W sklepie można nabyć wyłącznie produkty, które posiadają certyfikat BIO. Jest to nie tylko żywność, ale też kosmetyki czy środki czystości. Sklepy sieci wyróżniają się tym, że klienci mogą w nich robić zakupy nawet w nocy czy w święta - drzwi do marketu można bowiem otwierać samemu za pomocą aplikacji w smartfonie.

Spółką odpowiedzialną za powstanie marketu kieruje Mateusz Świtalski, syn Mariusza, który był twórcą największych polskich sieci handlowych (m.in. Elektromis, Biedronka, Małpka Express czy Żabka).

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Groźna pogoda w Wielkopolsce. Strażacy odebrali około 200 zgłoszeń
33℃
18℃
Poziom opadów:
12.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
10.27 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro