Reklama
Reklama

Szpital HCP: pacjent ukradł pacjentowi pieniądze i... ruszył w miasto

Zdjęcie ilustracyjne | fot. archiwum

Do zdarzenia doszło na jednym z oddziałów poznańskiego szpitala.

O sprawie poinformował nas czytelnik. - W ostatnich dniach na terenie szpitala HCP na Wildzie doszło do kradzieży. Jeden z pacjentów, starszy pan, podczas pobytu w szpitalu miał przy sobie większą gotówkę. Pilnował jej, ale w nocy, gdy spał, pieniądze zniknęły - opowiada.

Wybierz Renault Megane od ręki i zyskaj do 13.000 zł rabatu oraz ubezpieczenie 3,9% Auto Compol S.A. zaprasza! tel: 512 295 955
REKLAMA


Kradzież zgłoszono policji. - Funkcjonariusze pojawili się na miejscu i szybko rozwiązali zagadkę. Okazało się, że inny pacjent leżący na sali ze starszym panem zabrał mu pieniądze. Po kradzieży postanowił je wydać i w tym celu wyszedł pod osłoną nocy ze szpitala. Wrócił rano kompletnie pijany - dodaje. Z nieoficjalnych informacji wynika, że miał 3 promile w wydychanym powietrzu.

Policjanci potwierdzają, że interweniowali w szpitalu. - Rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce. Część pieniędzy udało się odzyskać. Mężczyzna, który je ukradł musi się liczyć z konsekwencjami - mówi Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dym z kominków nad działkami przy Dolnej Wildzie: "Nie można nawet mieszkania przewietrzyć"
17℃
7℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.63 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro