Reklama

Nowy asortyment w sklepie AMW: do kupienia m.in. milicyjne hełmy, instrumenty muzyczne i kanistry

fot. AMW
fot. AMW

Sklep Agencji Mienia Wojskowego przy ulicy Dojazd 30 od wtorku będzie mieć w ofercie nowe przedmioty.

To kolejna "sezonowa" oferta sklepu. - Na zakupy powinny być przygotowane osoby, które polują na wycofane z wojska instrumenty i sprzęt muzyczny. Tym razem na półkach sklepu AMW przy ul. Dojazd 30 pojawią się werble Sonor (400 zł), talerze marszowe Paiste (500 zł), puzony (800 zł), kultowy syntezator Roland D20 (400 zł) oraz wzmacniacze gitarowe Regent i Hartke (300 i 500 zł) - zapowiada AMW.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Nowości znajdą się także dla miłośników wojskowej odzieży. Na półki trafią peleryny oficerskie (80 zł), kurtki wyjściowe wojsk lądowych z podpinką (80 zł) oraz rogatywki szeregowego i podoficera (50 zł). Pojawią się również wodery (50 zł) i kamizelki ratunkowe (40 zł). - Wśród nowości znajdziemy wycenione na 30 zł nożyce do cięcia drutu oraz poszukiwane na rynku studnie rurowe SR-7, których cena wynosi 500 zł za komplet.

We wtorek zakupy będzie można zrobić nie tylko w sklepie przy ulicy Dojazd, ale też na stoisku plenerowym AMW, które stanie przy ulicy 3 Pułku Lotniczego w sąsiedztwie Muzeum Broni Pancernej. Właśnie tego dnia odbędzie się otwarcie obiektu dla mieszkańców i wstęp będzie bezpłatny. - Na miejscu kupimy m.in. torby wojskowe raportówki, zestawy do konserwacji obuwia czy bluzy polarowe po 60 zł. Nie zabraknie też mundurów polowych w cenie 70 zł za komplet. Nowością dostępną wyłącznie w Poznaniu - w sklepie stacjonarnym i na stoisku przy Muzeum Broni Pancernej - będą pochodzące z magazynów policyjnych: hełmy MO (40zł), dwudziestolitrowe kanistry (20 zł) czy okulary ochronne (6 zł) - wymienia AMW.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro