Reklama
Reklama

Półwiejska: kompletnie pijana kobieta "zaczęła rodzić". Szybko okazało się, że ciążę... wymyśliła

fot. Google Street View

Strażnicy miejscy ze Starego Miasta otrzymali zgłoszenie o około 40-letniej kobiecie, która leżała w bramie budynku przy ulicy Półwiejskiej.

Gdy dojechali na miejsce okazało się, że kobieta jest tak nietrzeźwa, że nie można się z nią porozumieć w logiczny sposób. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. W pewnym momencie kobieta przyjęła pozycję kobiety rodzącej. - Oznajmiła, że jest w dziewiątym miesiącu ciąży i właśnie zaczyna rodzić - informują funkcjonariusze.

O nagłym porodzie natychmiast poinformowano zmierzającą na miejsce załogę karetki pogotowia. - Strażnicy zorganizowali z pobliskich sklepów matę i nakrycie dla rodzącej. Po kilku minutach na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego, który natychmiast przystąpił do badania kobiety - dodają.

Bardzo szybko okazało się, że pijana wcale w ciąży nie jest. Wszystko zmyśliła i... zaczęła przepraszać za swoje zachowanie. - O wszystkich podjętych działaniach strażnicy powiadomili oficera dyżurnego i poprosili o wezwanie radiowozu do przewozu osób nietrzeźwych - kończą.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami intensywne opady deszczu, a nawet burze
22℃
14℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
6.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro