Reklama

Półwiejska: kompletnie pijana kobieta "zaczęła rodzić". Szybko okazało się, że ciążę... wymyśliła

fot. Google Street View
fot. Google Street View

Strażnicy miejscy ze Starego Miasta otrzymali zgłoszenie o około 40-letniej kobiecie, która leżała w bramie budynku przy ulicy Półwiejskiej.

Gdy dojechali na miejsce okazało się, że kobieta jest tak nietrzeźwa, że nie można się z nią porozumieć w logiczny sposób. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. W pewnym momencie kobieta przyjęła pozycję kobiety rodzącej. - Oznajmiła, że jest w dziewiątym miesiącu ciąży i właśnie zaczyna rodzić - informują funkcjonariusze.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


O nagłym porodzie natychmiast poinformowano zmierzającą na miejsce załogę karetki pogotowia. - Strażnicy zorganizowali z pobliskich sklepów matę i nakrycie dla rodzącej. Po kilku minutach na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego, który natychmiast przystąpił do badania kobiety - dodają.

Bardzo szybko okazało się, że pijana wcale w ciąży nie jest. Wszystko zmyśliła i... zaczęła przepraszać za swoje zachowanie. - O wszystkich podjętych działaniach strażnicy powiadomili oficera dyżurnego i poprosili o wezwanie radiowozu do przewozu osób nietrzeźwych - kończą.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
15.34 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro