Reklama
Reklama

Piotr i Paweł sprzedany: we wtorek podpisano umowę

fot. materiały prasowe

Spar Group oficjalnie staje się właścicielem marki Piotr i Paweł.

Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl, we wtorek doszło do podpisania umowy pomiędzy Spar Group z RPA oraz Piotrem i Pawłem. Z informacji dziennikarzy wynika, że spółka New Polish Investments kontrolowana przez Spar Group przejęła 80 procent udziałów w spółce Grupa Piotr i Paweł. Pozostałe 20 procent pozostaje w rękach dotychczasowych właścicieli Piotra i Pawła - funduszu TFI Capital Partners. Z nieoficjalnych informacji wynika, że za kilka miesięcy do inwestycji w Piotra i Pawła ma dołączyć "duże polskie konsorcjum", ale szczegóły nie są znane.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


O przejęciu sieci Piotr i Paweł przez spółkę z RPA piszemy od miesięcy. W lipcu UOKiK wyraził zgodę na dokonanie transakcji. Doszło do niej we wtorek. Dziś Piotr i Paweł ma w Polsce około 70 sklepów. Wszystkie mają zmienić nazwy na Spar, Spar Express lub Eurospar.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
8.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro