Reklama
Reklama

Dmowskiego: nożownik groził przechodniom i poprzecinał opony w samochodach

fot. Google Street View

Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach wieczornych.

O sprawie poinformował nas czytelnik. - W czwartek o godzinie 18.00 ktoś chodził po ulicy Dmowskiego z nożem i przebijał opony. Naliczyłem 10 aut. Przyjechała policja, sporządziła notatkę, ale tak naprawdę nie wierzę, że go złapią. Wiem też, że 2 starsze osoby widziały napastnika, ale sprawca zagroził, że je zabije i oddalił się w kierunku ul. Hetmańskiej. Tam jest monitoring, więc może udałoby się zobaczyć kto to jest - wyjaśnia.

Dominika Pupkowska-Bral z policji potwierdza, że funkcjonariusze pojawili się na miejscu. - O 19.00 poinformowano nas, że ktoś poprzecinał opony w samochodach zaparkowanych przy ulicy Dmowskiego. 50 minut później dostaliśmy kolejne zgłoszenie z tego rejonu. Powiadomiono nas, że mężczyzna z nożem grozi przechodniom. Policjanci udali się na miejsce, ale nie znaleźli tego człowieka - mówi.

Według funkcjonariuszy, na ulicy Dmowskiego nożownik uszkodził opony w trzech autach. - Nie mamy jeszcze zgłoszeń od właścicieli pojazdów. Zachęcamy do kontaktu z policją - dodaje. Policjanci szukają nożownika. Z informacji od świadków wynika, że był to młody mężczyzna w kapturze na głowie, ubrany w kolorową kurtkę.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
7℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
21.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro