Reklama
Reklama

Problemy Neckermann Polska: odwołuje wszystkie wyloty przewidziane na środę

fot. FB Neckermann Polska

Jeszcze w poniedziałek biuro podróży zapewniało, że działa normalnie.

Już w poniedziałek pisaliśmy o upadku najstarszego biura podróży na świecie - Thomas Cook z Wielkiej Brytanii. Jego spółką córką jest Neckermann Polska. W poniedziałek polski tour operator zapewniał, że jako odrębna spółka działa bez żadnych problemów, a klienci nie muszą się o nic martwić.

We wtorek sytuacja się zmieniła. Na facebookowym profilu Neckermann Polska pojawiło się oświadczenie zarządu, z którego wynika, że już we wtorek anulowano wszystkie wyloty na Zakynthos oraz Majorkę, a w środę nikt nie wyleci na zaplanowane wakacje. Przez 48 godzin nie można natomiast dokonywać rezerwacji w biurze podróży.

- Komplikacji uległa sytuacja w niektórych hotelach, na lotniskach, firmach transportowych i miejscowościach wakacyjnych, spowodowana koniecznością repatriacji przez brytyjskie władze do Wielkiej Brytanii kilkuset tysięcy turystów z powodu upadku brytyjskiej firmy Thomas Cook - czytamy w oświadczeniu. - Zapewniam, że w tej skomplikowanej sytuacji we wszystkich naszych działaniach kierujemy się w pierwszej kolejności ochroną interesów naszych klientów - podkreśla Maciej Nykiel, prezes Neckermann Polska.

Dodatkowe informacje są udzielane klientom biura podróży pod numerem 22 212 05 00. Biura stacjonarne również są otwarte i obsługują klientów.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed gołoledzią!
1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
31.86 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro