Reklama

Kolejne mieszkania do remontu w ofercie ZKZL

Przykładowe mieszkania z oferty ZKZL | fot. ZKZL
Przykładowe mieszkania z oferty ZKZL | fot. ZKZL

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych drugi raz w tym roku daje mieszkańcom szansę na wprowadzenie się do mieszkania wymagającego remontu na atrakcyjnych warunkach.

Tym razem ZKZL oferuje 12 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 25 do 72 metrów kwadratowych. Lokator musi wyremontować lokal na własny koszt w ciągu 6 miesięcy. - W tym czasie osoby, które zadeklarują udział w programie, przez 6 miesięcy nie płacą czynszu, a po wykonaniu wszystkich prac remontowych podpisują umowę najmu na czas nieokreślony - wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik ZKZL.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


- Lokale znajdują się często w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. W programie znalazły się mieszkania przy ul. Stary Rynek, Ślusarskiej, Placu Cyryla Ratajskiego czy Jackowskiego. Wnioski można składać na maksymalnie trzy lokale do dnia 7 października 2019 roku na specjalnym druku dostępnym w Biurze Obsługi Klienta ZKZL przy ulicy Matejki 57 - dodaje.

TUTAJ znajdziesz wykaz wszystkich mieszkań znajdujących się w ofercie ZKZL.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
77.26 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro