Reklama
Reklama

Z Jeziora Maltańskiego wyłowiono zwłoki mężczyzny: rozpoznajesz go?

fot. policja
fot. policja

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości denata.

Ciało mężczyzny znaleziono w Jeziorze Maltańskim 15 marca 2018 roku. - Przy zwłokach nie było żadnych dokumentów. Policjanci z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji KGP wykonali retusz twarzy, który ma umożliwić lepsze rozpoznanie i identyfikację denata - wyjaśnia Maciej Święcichowski z policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Rysopis mężczyzny to około 60 lat (+/- 10 lat), wzrost 182 cm, waga około 78 kilogramów, siwe włosy z zakolami, broda i wąsy. W chwili ujawnienia zwłok był ubrany w czarną czapkę, czarną pikowaną kurtkę, czarne rękawiczki, zielony sweter na zamek, żółtą koszulkę, szarą koszulkę, czarne sztruksowe spodnie, niebieskie kalesony i brązowe buty.

- Osoby posiadające informacje, które mogą być pomocne w ustaleniu danych personalnych mężczyzny prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Nowe Miasto: Dyżurny tel. 618412311,Wydział Kryminalny 618415833 - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
76.93 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro