Reklama

Zamknięcie przejazdu kolejowego na Golęcińskiej. Kierowcy muszą wybrać objazd

fot. ZDM
fot. ZDM

W najbliższy weekend zamknięty zostanie przejazd kolejowy na ulicy Golęcińskiej.

Wszystko przez modernizację linii kolejowej nr 354, łączącej Poznań i Piłę.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Przejazd zostanie zamknięty w piątek, 13 września o godzinie 18:00. Zostanie ponownie otwarty w poniedziałek, 16 września do godziny 6:00.

- Dodatkowo w poniedziałek 16 września przejazd zostanie zamknięty jeszcze od 9:00 do 14:30 - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Objazd zamkniętego przejazdu wyznaczono ulicami Lutycką i Podolańską. Utrzymany zostanie ruch pieszych przez torowisko.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
20.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro