Reklama
Reklama

Nowy SUV Mazda CX-30 już w salonie Voyager Group

Najnowsze dzieło marki Mazda - kompaktowy SUV Mazda CX-30 oszałamia i porusza przy pierwszym spotkaniu. Staje się częścią Ciebie - uzależnia. Patrzysz i myślisz - pięknie zarysowane linie auta, ruszasz w drogę i czujesz - jazda jest radością, która pozwala na nowo odkrywać życie i świat.

Świat nie stoi w miejscu, dlatego nowy SUV siódmej generacji marki Mazda to samochód, który idealnie dopasowuje się do zmian. Nie ogranicza i pozwala na więcej. Dziś sprawnie porusza się w miejskiej dżungli, innym razem dzięki przestronnemu wnętrzu zachęca do dłuższych podróży i odkrywania nieznanych zakątków wspólnie z najbliższymi.

Nowa Mazda CX-30 to doskonałe osiągi i zaawansowane technologie w zakresie bezpieczeństwa, które za kierownicą wprost odprężają. Innowacyjny wyświetlacz head-up prezentuje najważniejsze informacje na przedniej szybie dając poczucie jazdy pod kontrolą. Jako kierowca odnajdziesz w polu widzenia aktualną prędkość, wskazania nawigacji oraz najważniejsze odczyty z systemów bezpieczeństwa, które niczym ludzkie zmysły ostrzegają przed potencjalnymi zagrożeniami. Prowadząc Mazdę CX-30 dostrzegasz jak ten wyjątkowy samochód współpracuje z Tobą pozwalając osiągać więcej. Wystarczy najdelikatniejszy ruch kierownicą czy pedałem przyspieszenia, aby Mazda precyzyjnie zareagowała. Silnik Skyactiv-G o mocy 122 KM z technologią Mild Hybrid to rozwiązanie idealne łączące w sobie z pozoru rzeczy niemożliwe: lepsze osiągi, oszczędność paliwa i niższą emisję CO2.

Przełomowa Mazda CX-30 zaskoczy Klientów także bogatym wyposażeniem standardowym, w którym poza wspomnianym wyświetlaczem head-up znalazły się między innymi światła w technologii LED, adaptacyjny tempomat, system monitorujący martwe pole w lusterkach oraz system rozpoznający znaki ograniczenia prędkości.

Wszystko to sprawia, że podróż Mazdą CX-30 staje się źródłem prawdziwej przyjemności, której chcemy doświadczać częściej i dłużej.

Jeżeli masz ochotę poznać samochód, który poruszy Twoje serce, samochód z duszą odwiedź siedzibę poznańskiego dealera marki Mazda - Voyager Group przy ulicy św. Michała 20 w Poznaniu i wyrusz w niezapomnianą jazdę testową Mazdą CX-30. Emocje gwarantowane.

Dowiedz się więcej: https://www.mazda-poznan-voyager.pl/modele/mazda-cx-30/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.57 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro