Reklama
Reklama

Firma Lisner rośnie w siłę i zwiększa zatrudnienie

Lato dobiega końca, jednak niewielu z nas wybiega myślą aż do Świąt Bożego Narodzenia. Inaczej jest w przypadku firmy Lisner, która już teraz szykuje się do zwiększenia produkcji, rozpoczynając rekrutację nowych pracowników. Ze względu na rozrastający się park maszynowy i trwające projekty inwestycyjne, poszukiwani są pracownicy do stałego zatrudnienia.

Kampania rekrutacyjna firmy jest zakrojona na szeroką skalę. Ogłoszenia widoczne są w autobusach i tramwajach MPK, na przystankach, a także w mediach.

Lisner to lider branży spożywczej, znany z przetworów rybnych, sałatek, past i dań gotowych, który może pochwalić się prawie 30 - letnią tradycją. Firma wie, że w okresie przedświątecznym rośnie apetyt Polaków na oferowane przez nią produkty. W Polsce co sekundę kupowany jest produkt Lisnera! By sprostać oczekiwaniom Klientów, mieszczący się na Podolanach Zakład, który na co dzień daje zatrudnienie ponad 1000 osobom, planuje w dalszym ciągu zwiększać liczebność swojej załogi.

Obecnie trwa nabór przede wszystkim na Operatorów Maszyn. Firma poszukuje kandydatów z doświadczeniem w obsłudze maszyn produkcyjnych oraz z zacięciem technicznym. Do ich zadań należeć będzie odpowiednie ustawianie i kontrolowanie parametrów różnego rodzaju maszyn i urządzeń, tak, aby wszystkie produkty przygotowane zostały zgodnie ze ścisłą recepturą, a także monitorowanie pracy linii i procesu produkcyjnego.

"Naszym Pracownikom zapewniamy stabilne miejsce pracy oraz szereg benefitów" - wspomina Natalia Flisikowska, HR Business Partner w Lisner. Do przytoczonych benefitów należą karty sportowe, pakiet prywatnej opieki medycznej oraz darmowy transport pracowników z określonych kierunków. Pracownicy dowożeni są z Wolsztyna, Gniezna, Czarnkowa, Obornik, Damasławka, Mieleszyna, Mogilna, Szamotuł, Wągrowca, Wrześni, Międzychodu, Trzemeszna, Sierakowa, Pniew, Rogoźna, Pobiedzisk, Kłecka oraz Murowanej Gośliny.

Firma Lisner oferuje umowę o pracę a także liczne premie. Obok premii regulaminowych przypisanych do konkretnych stanowisk, jesienią uruchamiana jest premia frekwencyjna oraz premia za dyspozycyjność, obejmująca pracowników z najwyższą frekwencją. Pracownicy firmy Lisner mogą też liczyć na dodatkowe wynagrodzenie za polecenie do pracy znajomych.

Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym, w okresie wzmożonej produkcji również w soboty. Dodatki za nadgodziny i pracę w godzinach nadliczbowych rozliczane są na bieżąco.

Podczas pracy można skorzystać z 25 minutowej przerwy oraz posiłku za 1 PLN. Pracodawca zapewnia dedykowaną dla danego stanowiska odzież i obuwie ochronne.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w firmie Lisner mogą zgłosić się:
- dzwoniąc pod nr tel. +48 61 849 55 54 lub +48 782 670 064
- wysyłając CV na adres [email protected]

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
20.63 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro