Reklama
Reklama

Awantura kierowców na ul. Księcia Mieszka I. "Niektórzy powinni mieć zakaz poruszania się po drodze"

fot. Google Street View

Do incydentu doszło w sobotę.

Na zakręcie w prawo ze Słowiańskiej na Księcia Mieszka I doszło do przykrego incydentu. Jeden z kierowców był na złym pasie, a chciał skręcić w lewo. Drugi chciał go wpuścić - nie zrozumieli się i finalnie razem skręcali (ten pierwszy objechał go lewą stroną). Później ten, który jechał prawidłowo już na Księcia Mieszka I zajechał mu drogę, wysiadł, wyciągnął drugiego kierowcę z samochodu, zaczął go szarpać i bić... nie wiem jak skończyła się ta sytuacja. Niektórzy powinni mieć zakaz poruszania się po drodze! - relacjonowała nasza Czytelniczka.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Policjanci potwierdzają, że doszło do takiego incydentu. W sobotę zostaliśmy powiadomieni telefonicznie o awanturze kierowców na ulicy Słowiańskiej. Zadzwonił mężczyzna, który miał doznać agresji od innego kierowcy. Nie złożył żadnego oficjalnego zawiadomienia odnośnie naruszenia nietykalności cielesnej. Sytuacja zakończyła się tylko interwencją. Na miejsce udał się patrol, ale kierowcy, który miał być agresywny już nie było - mówi nam podinsp. Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro