Reklama
Reklama

Kolejna poznańska restauracja nie wpuści małych dzieci

fot. Tamás Varjú/freeimages.com

Decyzja kierownictwa jednej restauracji zachęciła do podobnego kroku kolejny lokal.

Kilka dni temu jedna z restauracji podjęła decyzję, że będzie obsługiwać wyłącznie osoby, które ukończyły 6. rok życia. Opinie na ten temat były podzielone, a przez internet przetoczyła się gorąca dyskusja.

Podobnie będzie zapewne (a właściwie już jest) w przypadku lokalu Papavero, działającego od kilkunastu lat przy ul. 3 maja.

Do restauracji już od kilku miesięcy nie można wprowadzać dziecięcych wózków. - Było to podyktowane względami bezpieczeństwa. Papavero nie jest dużą restauracją i niejednokrotnie 2-3 wózki w środku sprawiały, że lokal stawał się totalnie nie do przejścia dla naszych kelnerów - tłumaczą na Facebooku zarządzający lokalem.

Teraz postanowiono jednak pójść o krok dalej. - Zdajemy sobie sprawę, że każda sytuacja jest inna, każde dziecko i rodzic także. Jednak dla usprawnienia naszej pracy, bezpieczeństwa i komfortu Gości... zapraszamy do Papavero wszystkich powyżej 6 roku życia. Zakaz wprowadzania wózków dziecięcych również podtrzymujemy. Wyjątkiem mogą być rezerwacje grupowe, ale tylko i wyłącznie po wcześniej konsultacji tematu z obsługą - zapowiedziano.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
20℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro