Reklama
Reklama

Charytatywny butik stanął przy Posnanii: zbierają na klimatyzację dla Oddziału Dziecięcego poznańskiego szpitala

fot. materiały prasowe

Przy centrum handlowym Posnania stanął charytatywny butik pod szyldem serwisu ogłoszeniowego OLX, który ma swoją główną siedzibę w Poznaniu.

Akcja odbywa się pod hasłem "OLX - lecimy z pomocą!", a jej celem jest uzbieranie pieniędzy na zakup klimatyzacji dla Oddziału Dziecięcego Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi w Poznaniu. - Zbiórka prowadzona jest na zakup klimatyzacji, ponieważ na oddziale panują koszmarne temperatury i mali pacjenci w gipsach muszą męczyć się w nawet 40 stopniach - wyjaśniają organizatorzy.

#wonderlandpolska Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 30 maja! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA


Jak można pomóc? Przekazać przedmioty na sprzedaż. OLX podwoi kwotę, za którą przedmiot zostanie sprzedany. - Na miejscu można też kupić kubek-cegiełkę, lub wrzucić pieniądze do puszki. Ten dochód także zostanie podwojony. Na wszystkich, którzy zdecydują się oddać lub kupić przedmiot czeka kubek gorącej, świeżej kawy - dodają. W każdy weekend przy butiku odbywają się pikniki czy zajęcia jogi.

Butik będzie działać do 29 września od 10.00 do 20.00 każdego dnia, z wyjątkiem niedziel niehandlowych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
20.24 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro