Reklama

Nocne hałasy na Grunwaldzie niepokoiły mieszkańców. "Spać się nie da"

fot. Tomasz K.

Na hałasy skarżyli się dzisiejszej nocy mieszkańcy Grunwaldu.

Do naszej redakcji między innymi z pytaniem, co się dzieje w nocy z soboty na niedzielę zwróciło się kilka osób. Jakieś huki a okolicy Grunwaldu o 23:30 i trwa już to dość sporo czasu... spać się nie da ... - pisze jeden z naszych Czytelników. Czy wiadomo co to są za hałasy w okolicach Grunwaldu? Jakieś fajerwerki, strzały - dodała Katarzyna. Kto wydał zgodę na ten pokaż sztucznych ogni? 23:50 a hałas gorszy niż w sylwestra . Czyżby włodarze miasta zapomnieli że ludzie mają małe dzieci, zwierzęta, że jutro niedziela handlowa wiele osób na 6:00 rano idzie do pracy . Przegięcie maksymalne - dodaje kolejna osoba. Wcale tak strasznie nie było - dodaje Tomasz i przesyła do nas zdjęcia zrobione na os. Kopernika.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Przypominamy, że zgodnie z zapowiedziami w sobotę na Stadionie Miejskim w Poznaniu odbył się jeden z największych festiwali i pokazów pirotechnicznych w Europie. Do stolicy Wielkopolski przyjechali światowi specjaliści w tej dziedzinie. W trakcie wydarzenia zagrały zespoły Proletaryat oraz Golden Life.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro