Reklama
Reklama

Bowling na Ratajach otwarty po remoncie. "Do końca wakacji w dni powszednie mamy promocję"

fot. POSiR

Z odnowionego obiektu można już korzystać. Znajdują się w nim nowe podesty, siedziska oraz zmieniony wystrój baru i szatni

Remont rozpoczął się pod koniec lipca. Odnowione zostały również miejsca, do których nie dociera oko odwiedzających - magazyn i maszynownia, a maszyny bowlingowe przeszły gruntowną konserwację.

Cieszymy się, że zdążyliśmy z remontem jeszcze w sierpniu - mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Do końca wakacji w dni powszednie mamy dla miłośników bowlingu promocję - dodaje.

W dniach 26-30 sierpnia ceny będą się kształtowały następująco:

- do godziny 15:00 - 20zł,

- w godz. 15:00-17:00 - 30zł,

- w godz. 17:00-19:00 - 50zł,

- po godz. 19:00 - 60zł.

Do końca sierpnia Oddział POSiR Rataje wydłużył godziny otwarcia bowlingu w poniedziałek, środę i piątek. Obiekt będzie w te dni czynny już od godz. 10.00 - informuje Filip Borowiak, rzecznik POSiR.

Jak podkreślają przedstawiciele Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji remont bowlingu to kolejna inwestycja przeprowadzona przez POSiR w Oddziale Rataje. Pod koniec lipca oddano do użytku zmodernizowany skatepark, a w zeszłym roku korty tenisowe z nowoczesnym zapleczem i kawiarenką.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
8.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro