Reklama
Reklama

Nowy baner na Ratajach. "Jareczek obiecuje..."

fot. Aleksander

Na Ratajach pojawił się nowy baner.

W czwartek informowaliśmy o nietypowym banerze, który pojawił się na jednym z bloków osiedla Piastowskiego. - Ludzie obudźcie się, PiS nadchodzi - ostrzegał jego autor.

Jak wszystko co związane z polityką pomysł wzbudził mieszane reakcje. Przedstawiciele spółdzielni Osiedle Młodych podkreślali, że nie mogą wpływać na poglądy polityczne mieszkańców, ale wywieszanie jakichkolwiek banerów na elewacji jest zabronione.

- Zgodnie z Regulaminem porządku domowego Spółdzielni, zabrania się naklejania ogłoszeń, ulotek, reklam itd. wewnątrz budynków i na elewacjach. W związku z tym, że loggia balkonowa jest elementem elewacji, byliśmy zobowiązani zwrócić się z pismem do mieszkańca, który wywiesił przedmiotowy banner o jego usunięcie - mówiła nam Julia Tritt, rzeczniczka spółdzielni.

Pismo okazało się ostatecznie niepotrzebne, ponieważ w czwartek wieczorem baner zniknął z balkonu. Szybko zastąpił go jednak kolejny. - Jareczek obiecuje, drugą Grecję nam zbuduje - przepowiada poeta.

Ile jeszcze tego typu banerów zobaczymy na os. Piastowskim? O tym przekonamy się w najbliższych dniach. Wybory parlamentarne zaplanowano na 13 października.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-1℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
10.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro