Reklama

Na Ratajach ostrzegają: "PiS nadchodzi"

fot. Aleksandra

Jeden z mieszkańców trzeciej "deski" na terenie osiedla Piastowskiego wywiesił na swoim balkonie nietypowy baner.

"Ludzie obudźcie się, PiS nadchodzi" - można przeczytać na banerze wywieszonym przez mieszkańca osiedla Piastowskiego. Zdjęcia napisu pojawiły się m.in. na facebookowym profilu Spotted: MPK Poznań i wywołały ogromne emocje. Jedni chwalą pomysł, inni... pukają się w głowę.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

O komentarz poprosiliśmy spółdzielnię Osiedle Młodych. - Spółdzielnia nie może ingerować i wpływać na poglądy polityczne mieszkańców. Jednak w przypadkach szczególnych, gdy doszłoby do naruszenia jakichkolwiek dóbr osobistych (obrażanie innych osób, używanie wulgaryzmów lub głoszenie mowy nienawiści), Spółdzielnia ma prawo zgłosić to na policję. Na os. Piastowskim mamy do czynienia jednak jeszcze z czymś innym, zgodnie z Regulaminem porządku domowego Spółdzielni, zabrania się naklejania ogłoszeń, ulotek, reklam itd. wewnątrz budynków i na elewacjach. W związku z tym, że loggia balkonowa jest elementem elewacji, byliśmy zobowiązani zwrócić się z pismem do mieszkańca, który wywiesił przedmiotowy banner o jego usunięcie - wyjaśnia Julia Tritt, rzeczniczka spółdzielni.

A jak Wam się podoba?

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro