Reklama
Reklama

Po Wielkopolsce krążą przyczepy wyprzedażowe Biedronki

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

To kolejny innowacyjny pomysł sieci po wyprzedażowych namiotach.

Jak informuje Biedronka, m.in. w Gnieźnie i Lwówku pojawiły się Outlet Trucki, czyli wyprzedażowe przyczepy. Można w nich znaleźć produkty przemysłowe pochodzące z poprzednich kolekcji w cenach obniżonych nawet o 70%.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


- Dzięki innowacyjnej, mobilnej formule takiej sprzedaży, lokalizacja Outlet Trucków zmienia się co 7 dni, a sprzedaż odbywa się w tygodniowych cyklach. Do poniedziałku, 19 sierpnia, do ciężarówki będzie można wstąpić w Czarnkowie, Gnieźnie i Swarzędzu - Zalasewie. W kolejnym tygodniu od wtorku, 20 sierpnia, Outlet Trucki będą czekać na klientów w Kórniku na ul. Woźniaka, Lwówku na ul. Pniewskiej i we Wronkach przy Mickiewicza 24 - wymienia sieć.

Każda z przyczep ma powierzchnię 36 metrów kwadratowych i wypełniona jest 15 paletami z produktami. W każdej znajdują się terminale płatnicze, a także klimatyzatory zapewniające właściwą temperaturę nawet w upalne dni.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
41.44 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro