Reklama

Nocne hałasy przy remoncie torowiska w rejonie pl. Wielkopolskiego: "przepraszamy mieszkańców"

fot. Artur
fot. Artur

Mieszkańcy okolic placu Wielkopolskiego we wtorek około 23.00 musieli znosić hałasy dochodzące zza okien.

- Proszę o pilną interwencję w sprawie nocnych prac w związku z remontem torowiska przy placu Wielkopolskim - pisze Artur. - W ciągu ostatnich dwóch dni nie były prowadzone żadne prace remontowe, aż tu nagle we wtorek wieczorem od godz. 23:00 zaczęto rozładunek i układanie torowiska. To jest skandal. Za dnia nic nie robią, a w nocy hałasują - dodaje. Takich sygnałów dostaliśmy więcej.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA


- Bardzo przepraszamy wszystkich mieszkańców placu Wielkopolskiego i jego okolic, którym zakłóciliśmy wczorajszej nocy spokój. Niestety transport tak dużych elementów jakimi są szyny łukowe, ze względów bezpieczeństwa nie może odbywać się w ciągu dnia i byliśmy zmuszeni przeprowadzić wyładunek o godz. 23.00, by nie sprowadzić żadnego zagrożenia - mówi Iwona Gajdzińska, rzeczniczka MPK. - Na początku przyszłego tygodnia sytuacja się powtórzy, bo czeka nas następny taki transport i wyładunek, którego nie możemy z takich samych przyczyn zaplanować w ciągu dnia. Raz jeszcze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość - dodaje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro