Reklama
Reklama

Górny Taras Rataj: w poniedziałek przejazd techniczny tramwajów po nowym torowisku. Utrudnienia

fot. PIM

Od ok. 10.30 na kilku skrzyżowaniach Górnego Tarasu Rataj ruch będzie czasowo sterowany ręcznie, a na rondzie Żegrze zostanie włączona testowo sygnalizacja świetlna.

Działanie sygnalizacji świetlnej na rondzie Żegrze, po obserwacji podczas pierwszych prób, zostało zoptymalizowane i w poniedziałek po raz pierwszy będzie mogło zostać sprawdzone w ruchu z udziałem tramwajów.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Ruch będzie czasowo sterowany ręcznie na skrzyżowaniach ul. Chartowo z ul. Wiatraczną, ul. Żegrze z ul. Bobrzańską oraz ul. Żegrze z ul. Kurlandzką i Inflancką. Na ostatnim z tych skrzyżowań - w koordynacji z przebudową trasy tramwajowej na Górnym Tarasie Rataj - trwają roboty związane z remontem nawierzchni jezdni, prowadzone na zlecenie Zarządu Dróg Miejskich - informują PIM.

Przepraszamy za niedogodności związane z prowadzeniem inwestycji. Zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych uczestników ruchu, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i testów - dodają.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Będzie bardzo gorąco. IMGW ostrzega przed upałami II stopnia
30℃
19℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
0.00 μg/m3
Zobacz pogodę na jutro