Reklama
Reklama

Budowa sali gimnastycznej na os. Pod Lipami zostanie dokończona

fot. PIM

Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie rozpisała przetarg, który wyłoni wykonawcę robót budowlanych sali gimnastycznej przy Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1 na os. Pod Lipami.

Inwestycja początkowo realizowana była przez szkołę. Prace rozpoczęły się przed dwoma laty. W trakcie prowadzonych prac wykonawca zszedł jednak z placu budowy.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Na początku tego roku dokończenie inwestycji powierzono spółce Poznańskie Inwestycje Miejskie. Przed ogłoszeniem przetargu musieliśmy przygotować się do jej realizacji - przede wszystkim zinwentaryzować wykonane do tej pory prace i oszacować, co jeszcze jest do zrobienia - mówi Marcin Gołek, wiceprezes zarządu spółki.

Wybrany w przetargu wykonawca prócz dokończenia budowy i wyposażenia sali gimnastycznej wraz z pomieszczeniami uzupełniającymi i łącznikami do istniejącej szkoły będzie odpowiedzialny za budowę ogrodzenia północnej granicy działki wraz z parkingiem, a także wykonanie instalacji elektroenergetycznych i kanalizacyjnych. Wykonawca zagospodaruje także teren i wywiezie hałdy ziemi powstałe po wykonanych już robotach ziemnych.

Sala ma być gotowa do użytkowania po upływie ok. 10 miesięcy od momentu podpisania umowy. Same roboty budowlane mają potrwać około 8 miesięcy. Kolejne dwa zajmą odbiory prac budowlanych i wyposażanie obiektu.

Podmioty zainteresowane udziałem w przetargu swoje oferty mogą składać do 23 sierpnia.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
10.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro