Reklama
Reklama

Modernizacja ulic Taczaka i Garncarskiej wchodzi w kolejną fazę

fot. PIM

Zakończyła się już przebudowa infrastruktury podziemnej w południowej części ul. Taczaka, a na większości ul. Garncarskiej ułożono podbudowę z kruszywa pod nową nawierzchnię.

Poznańskie Inwestycje Miejskie zapewniają, że prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem. Po zakończeniu prac związanych z sieciami podziemnymi, na południowej części ul. Taczaka ułożono już pierwsze warstwy konstrukcyjne nawierzchni. Umożliwiło to rozpoczęcie prac po przeciwległej stronie ulicy, która została zamknięta dla pieszych. Ich ruch został przeniesiony na południową stronę i odbywał się będzie po warstwie podbudowy z kruszywa - informują PIM.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Przez najbliższe dni na północnej stronie ul. Taczaka będą prowadzone roboty związane z przebudową infrastruktury podziemnej. Mimo zamknięcia tej części ulicy, jej mieszkańcy i użytkownicy lokali usługowych mają do nich zagwarantowane dojścia. Na ul. Garncarskiej kontynuowane będzie układanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni oraz montaż krawężników - dodają.

Wszystkie osoby poruszające się w miejscu prowadzonych prac proszone są o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
11.21 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro