Reklama

10-letnia poznanianka potrzebuje pomocy. "Choroba chce zabrać nam drugą córkę!"

fot. siepomaga.pl

Dla rodziców Agnieszki to kolejny cios - u ich drugiej córki zdiagnozowano zespół Arnolda-Chiariego połączony z jamistością rdzenia kręgowego. Potrzebne są pieniądze na kosztowną operację.

W kwietniu rodzice dziewczynek dowiedzieli się o chorobie starszej córki - Zosi. Diagnoza brzmiała jak wyrok Zespół Arnolda-Chiariego połączony z jamistością rdzenia kręgowego - nieuleczalna i bardzo rzadka choroba neurologiczna mózgu i rdzenia kręgowego. Okazało się, że jedyną nadzieją jest klinika w Barcelonie, która specjalizuje się w operacjach zatrzymujących chorobę. Dzięki szybkiej akcji i zbiórce w czerwcu Zosia przeszła udaną operację.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

To jednak nie koniec problemów rodziny. Dopiero co walczyliśmy o życie jednej córeczki, u której lekarze zdiagnozowali śmiertelnie niebezpieczną chorobę, a teraz okazuje się, że ten sam potwór zaatakował też Agę, naszą młodszą córkę... Starsza Zosia jest już po operacji, dzięki Wam! Gdy miało być już tylko lepiej, spadł na nas kolejny cios. Badania rezonansem wykazały, że Agnieszka również jest chora... Musi przejść tę samą operację, co jej siostra. Tylko to oceli jej zdrowie i życie. Bardzo prosimy, pomóżcie nam... Mamy czas do września! - proszą za pośrednictwem portalu siepomaga.pl rodzice Agi i Zosi.

Młodą poznaniankę w walce z chorobą można wesprzeć między innymi za pośrednictwem portalu siepomaga.pl

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
13℃
Poziom opadów:
2.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
6.75 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro