Reklama
Reklama

Wicemarszałek Wodzińska na Pol'and'Rock: wrzuciła na Facebooka zdjęcie z piwem w ręku. Nie wszystkim się podoba

fot. FB Marzeny Wodzińskiej

Marzena Wodzińska jest członkiem Platformy Obywatelskiej i wicemarszałkiem naszego województwa.

Wicemarszałek umieściła na swoim prywatnym profilu na Facebooku zdjęcia z festiwalu Pol’and’Rock, który odbywał się w weekend w Kostrzynie. Na jednym z nich stoi z młodym mężczyzną bez koszulki, który ma na szyi tabliczkę z napisem "FREE SEX". Mężczyzna trzyma puszkę z piwem, a wicemarszałek przezroczysty kubek ze złotym napojem.

Jako pierwsze o sprawie napisało Radio Poznań, które przypomina, że Marzena Wodzińska odpowiada za realizację Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Województwa Wielkopolskiego. Oburzenie na antenie Radia Poznań wyrazili m.in. ksiądz Paweł Pawlicki z Duszpasterstwa Apostolstwa Trzeźwości Archidiecezji Poznańskiej oraz radny sejmiku województwa Zbigniew Czerwiński z PiS.

Sprawę opisuje też Gazeta Wyborcza, która rozmawiała z Marzeną Wodzińską. Wicemarszałek przyznała, że przyjechała na festiwal, by zobaczyć na scenie Kult i Agnieszkę Chylińską. Była kierowcą, więc piła wyłącznie piwo bezalkoholowe. - Jeśli to zdjęcie czegoś uczy, to kultury bycia, tolerancji i szacunku do drugiego człowieka. Mężczyzna z taką tabliczką stanął koło mnie i zrobiliśmy sobie zdjęcie - wyjaśnia Gazecie Wyborczej.

Zdaniem wicemarszałek, w fotografii nie ma nic niestosownego. Politolog w rozmowie z GW przyznaje jednak, że takie zdjęcie mimo wszystko powinno pozostać w prywatnym archiwum polityka. A jakie jest Wasze zdanie?

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
20℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.08 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro