Reklama
Reklama

Wszystkie poznańskie markety Auchan z "godzinami ciszy"

fot. CH Auchan Swadzim

Sieć Auchan właśnie poinformowała, że akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów.

Już w czerwcu pierwszy poznański market Auchan, przy ulicy Bukowskiej, zdecydował się na wprowadzenie "godzin ciszy" - wyznaczonego czasu, w którym w sklepie przyciemniane jest oświetlenie, wyłączane są wszystkie telewizory, muzyka i komunikaty. Dodatkowo wydzielana jest także dodatkowa kasa uprzywilejowana.

"Godziny ciszy" to czas przeznaczony przede wszystkim dla osób ze spektrum autyzmu. Na całym świecie coraz więcej sklepów zaczyna wprowadzać określone godziny, w których można zrobić zakupy bez wszystkich "rozpraszaczy". Okazuje się, że takie udogodnienie jest strzałem w dziesiątkę. Sieć właśnie poinformowała, że ze względu na ogromne zainteresowanie klientów, "godziny ciszy" zostaną wprowadzone we wszystkich marketach sieci w Polsce. Ma to nastąpić do końca wakacji.

W Poznaniu wszystkie markety Auchan już mają wyznaczone takie godziny: przy ul. Szwajcarskiej - wtorki od 15.00 do 17.00 / przy ul. Bukowskiej - środy od 15.00 do 17.00 / w Komornikach - wtorki od 15.00 do 17.00 / w Swadzimiu - wtorki od 15.00 do 17.00.

Obecnie żadna inna sieć sklepów w Polsce nie zapowiada wprowadzenia podobnego rozwiązania.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na oblodzenie! Jeszcze do 9.00 obowiązuje ostrzeżenie IMGW
4℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro