Reklama

W Poznaniu powstaje pilotażowy odcinek amerykańskiego serialu. Trafi na Netflix?

Klub Pod Minogą, to tu są kręcone zdjęcia | fot. Google Street View
Klub Pod Minogą, to tu są kręcone zdjęcia | fot. Google Street View

Zdjęcia powstają w klubie muzycznym Pod Minogą na ulicy Nowowiejskiego w centrum miasta.

Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, ekipa filmowa pracuje w naszym mieście od kilku dni i pozostanie w stolicy Wielkopolski do czwartku. W jednej z głównych ról pojawi się Paweł Sakowski, aktor, o którym zrobiło się głośno, gdy wystąpił w ostatnim sezonie kultowej "Gry o tron".

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Choć szczegóły fabuły nie zostały zdradzone, wiadomo, że ma to być thriller medyczny. Producentem jest Amerykanin, a przed kamerą pojawić się mają aktorzy z całego świata. Produkcja będzie anglojęzyczna.

Trwają rozmowy z platformami VOD, na których pilotowy odcinek serialu miałby zostać wyemitowany. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że najbardziej zaawansowane rozmowy prowadzone są z Netflixem. Nie wiadomo jednak, czy zakończą się sukcesem.

Jeśli pierwszy odcinek serialu się spodoba, ma to być duża produkcja realizowana w różnych częściach Europy. Nie tylko w Polsce, ale też m.in. w czeskiej Pradze.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
11.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro