Reklama
Reklama

Kalkulator OC AC - dlaczego warto z niego skorzystać?

Stoisz przed wyborem ubezpieczenia komunikacyjnego? Zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę, porównaj dostępne możliwości. Zrobisz to szybko i wygodnie, korzystając z kalkulatora internetowego. Poznaj zasadę jego działania i sprawdź, dlaczego warto po niego sięgnąć.

Jak pokazują statystyki, po pierwszym kwartale 2019 roku średnia wysokość składki OC wyniosła 819 zł. Koszt ubezpieczenia autocasco (zanim wykupisz tą polisę, zapoznaj się z tym artykułem https://rankomat.pl/ubezpieczenie-ac) jest dużo większy - często w granicach kilku tysięcy złotych. Zamiast jednak "w ciemno" decydować się na ofertę ubezpieczyciela, warto skorzystać z praktycznego narzędzia.

Jak działa kalkulator OC AC?

Kalkulator OC AC działa na prostej zasadzie - wystarczy wypełnić formularz, odpowiadając na konkretne pytania. Potem trzeba tylko kliknąć, by otrzymać informację zwrotną dotyczącą wysokości składek od konkretnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak w praktyce działa kalkulator internetowy, sprawdź stronę https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/. Wypełniając formularz, dowiesz się, ile zapłacisz za obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne oraz za ubezpieczenie AC.

Zalety kalkulatora OC AC

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z kalkulatora OC AC, skoro możesz udać się bezpośrednio do placówki ubezpieczeniowej lub skorzystać z usług agenta ubezpieczeniowego? Poznaj korzyści wynikające z wykorzystania internetowego narzędzia.

• Wygoda użytkowania

W związku z tym, że kalkulator OC AC jest dostępny online, można z niego wygodnie korzystać. Masz do niego dostęp w każdym momencie - nie jesteś więc uzależniony od godzin pracy placówki towarzystwa ubezpieczeniowego.

• Szybkość informacji

Korzystanie z kalkulatora daje bardzo szybką informację zwrotną o wysokości składki. Wypełnienie formularza zajmuje zaledwie kilka minut, zaś dane o cenach OC i AC otrzymujesz w ciągu kilkunastu sekund. Dzięki temu właściwie od razu wiesz, gdzie warto wykupić polisę.

• Możliwość wykupienia ubezpieczenia online

Kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych to narzędzie, dzięki któremu możesz nie tylko oszacować wysokość składki, ale również wykupić wybraną polisę. A to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu.

Korzystając z kalkulatora internetowego, oszczędzasz sporo czasu. Nie musisz samodzielnie zbierać informacji o ofertach konkretnych towarzystw ubezpieczeniowych. Za sprawą algorytmu, narzędzie samo podaje wartości - na podstawie ryzyka ubezpieczeniowego związanego z Twoją osobą.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
16℃
Poziom opadów:
1.7 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.07 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro