Reklama
Reklama

Swarzędz wystawia na sprzedaż miejski autobus. Na OLX

fot. SPK / olx.pl

Na popularnym portalu ogłoszeniowym pojawiło się ogłoszenie Swarzędzkiego Przedsiębiorstwa Komunalnego.

SPK próbuje sprzedać poprzez portal swój autobus - Solaris Urbino 12. - Wystawiliśmy pojazd na sprzedaż, bo czekamy na dostawę 7 nowych autobusów hybrydowych, które mają do nas dotrzeć do końca sierpnia - mówi Tomasz Bocheński, członek zarządu SPK. - Można więc powiedzieć, że to wymiana taboru. Postanowiliśmy wystawić na sprzedaż autobus, który jest w dobrym stanie, na chodzie, z klimatyzacją, bo jest większa szansa, że ktoś go kupi niż starsze, bardziej wysłużone pojazdy - zaznacza.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Jeśli autobus uda się sprzedać, przewoźnik planuje zakupić autobus przegubowy. - Prawdopodobnie z tego samego rocznika, ale jednak autobusów przegubowych nam brakuje i dlatego chcemy taki kupić - dodaje Bocheński.

Autobus Solaris Urbino 12 został wystawiony na sprzedaż za 110 tysięcy złotych (to cena netto). Został wyprodukowany w 2005 roku, aktualny przebieg to około 800 tysięcy kilometrów. Ostatnie badania techniczne przeszedł w maju bieżącego roku. Według sprzedającego - jest bardzo zadbany.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro