Reklama
Reklama

Finał konkursu na najlepszego kierowcę MPK

Już w sobotę odbędzie się finał Konkursu na Najlepszego Kierowcę MPK Poznań 2008. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 14.30 na Torze Poznań. Organizatorzy przygotowali moc trakcji związanych z wydarzeniem. Najważniejszym momentem będzie jednak poznanie nazwiska najlepszego kierowcy MPK.

Z usług Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego korzysta w tygodniu prawie każdy. Rozbudowana infrastruktura oraz sieć połączeń umożliwia nam sprawne dostanie się do prawie każdego zakątka w Poznaniu. Jedni są z tych uslug bardziej zadowoleni a inni nieco mniej. Jednym z najważniejszych pracowników MPK są kierowcy, którzy mają za zadanie szczęśliwie i bezpiecznie dowieźć nas do celu podróży. Okazją do wyrażenia swojego zadowolenia, szczególnie z pracy kierowców, był konkurs zorganizowany przez przedsiębiorstwo.

Konkurs na Najlepszego Kierowcę MPK przeprowadzony został już po raz trzeci. Tym razem rywalizowało ze sobą 100 kierowców. Przeszli oni szczegółowe testy związane ze znajomością przepisów drogowych oraz etykietą związaną z kontaktami z pasażerami. Kierowcy przeszli również etap, w którym oceniani byli przez samych pasażerów. Po przeprowadzeniu wielu testów - zarówno praktycznych jak i teoretycznych - wybranych zostało 20 laureatów, którzy właśnie w sobotę zmierzą się o tytuł najlepszego.

W ramach uroczystości MPK zorganizowało również piknik motoryzacyjny połączony z wieloma konkursami oraz atrakcjami dla całych rodzin.

Tytuł Najlepszego Kierowcy MPK Poznań 2008 zdobył Paweł Sztukiewicz.

Czy jesteś zadowolony z pracy kierowców MPK?

  • 0%
  • 0%

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro