Reklama
Reklama

Peja wydaje nową płytę. Co oznacza skrót G.O.A.T?

fot. instagram.com/pejaslumsattack/

We wrześniu na rynku ukaże się nowa płyta Peji.

Premiera albumu "G.O.A.T" planowana jest na 21 września. Album ukaże się nakładem należącej do rapera wytwórni RPS Enterteyment. Za produkcję muzyki, podobnie jak przy okazji płyty "25_godzin", odpowiadać będzie Magiera.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Przedsprzedaż albumu ruszy w najbliższą niedzielę, wtedy też słuchaczom powinien być umożliwiony odsłuch pierwszego numeru. Wcześniej raper przyznawał, że teledysków promujących wydawnictwo można spodziewać się najwcześniej w sierpniu, a do współpracy autorzy krążka zaprosili przynajmniej 5 innych raperów.

Peja na swoim Facebooku podzielił się już m.in. okładką albumu, przedstawiająca zdjęcie wykonane w nowojorskim Queensbridge Park. - Moja obecność w tym jakże ważnym dla mnie miejscu symbolizuje przynależność do hip hopowej społeczności, którą podkreślam na każdym kroku od początku tey wyboistej drogi. Chęć zbliżenia się do najlepszych wzorców i obcowania z prawdziwą sztuką zaprowadziły mnie aż na tą ławkę. Wprost z pod trzepaka na Jeżycach gdzie z wypiekami na twarzy komentowaliśmy kolejne traki Kool G Rapa, Nasa, Mobb Deep i wielu innych aż do tego miejsca dzięki pełnemu zaangażowaniu, pasji i miłości do tej muzy - tłumaczył Peja.

Raper z Jeżyc odniósł się także do akronimu GOAT, rozwijanego często jako Greatest Of All Time. Peja zaproponował inne "tłumaczenie". - Gnój Oczywiście Atakuje Twardo. G.O.A.T. - napisał.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.03 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro