Reklama
Reklama

Poznańska Biedronka znowu z nietypowym rekordem!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. archiwum
Zdjęcie ilustracyjne | fot. archiwum

Klient zrobił rekordowe zakupy w poznańskiej Biedronce.

WP Finanse informuje, że w Poznaniu padł właśnie kolejny rekord w Biedronce. Sieć sklepów świętuje rok działalności swojego pierwszego outletu w kraju. Otwarto go w Poznaniu 12 lipca 2018 roku. Z tej okazji Biedronka pochwaliła się, że właśnie w outlecie padł rekord wysokości jednorazowych zakupów. Jeden z klientów zapłacił tu za zakupy... 24 tysiące złotych! Tymczasem średnio klienci zostawiają tu niespełna 57 złotych. W outlecie można kupić produkty przecenione o nawet 80%. Są to głównie artykuły przemysłowe i tekstylia. Co najchętniej kupują klienci? Smartfony, kredki, ciastolinę dla dzieci, papier ksero i... wrotki dla dorosłych.

Nie jest to pierwszy rekord w poznańskiej Biedronce. Już w lutym informowaliśmy, że w sklepie przy ul. 28 Czerwca 1956 jeden z klientów zapłacić BLIK-iem 10 400 złotych za zakupy. To rekord w skali kraju zakupów opłacanych BLIK-iem w Biedronce.

BLIK, polski system szybkich płatności, działa od pewnego czasu i zyskuje coraz większą rzeszę fanów. Dzięki jednorazowemu kodowi wygenerowanemu przez aplikację banku w naszym smartfonie, możemy szybko zapłacić za zakupy nie używając karty płatniczej czy gotówki.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
6.24 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro