Reklama
Reklama

Lech Poznań zaprezentował nowe koszulki. W ich zaprojektowaniu pomogli kibice

fot. Włodzimierz Hoppel

W sobotę poznaliśmy wygląd koszulek, w których podczas sezonu 2019/20 występować będą piłkarze Lecha Poznań.

Pod koniec ubiegłego roku klub poprosił o pomoc w zaprojektowaniu trykotów swoich kibiców. Przedstawiciele działu handlowego, wspólnie z firmą Macron, wybrali najciekawszy projekt, który z pewnymi zmianami przeniesiono na koszulki.

- Zwycięzcą w zorganizowanym przez nas konkursie został Bartosz Parys, który w najbliższych miesiącach razem z nami odwiedzi siedzibę Macron w Bolonii. Przede wszystkim spodobała nam się koncepcja pionowych, cienkich pasów na koszulce oraz niebiesko-białego kołnierzyka. Projekt najnowszych koszulek meczowych przypomina trykoty Kolejorza, które piłkarze ubierali w latach 80., kiedy święcili pierwsze ważne sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej - powiedział Marcin Wierzejewski, dyrektor handlu Lecha Poznań.

Koszulki stworzono przy wykorzystaniu M Performance System, który ułatwia odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci z powierzchni trykotów.

W sumie przygotowano trzy zestawy strojów: pierwszy w kolorze niebieskim, drugi biały z niebieskimi pasami i trzeci, czarny, w niebiesko-białe paski. Wszystkie projekty są dedykowane specjalnie dla Lecha Poznań.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
10.97 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro