Reklama
Reklama

Darko Jevtić kapitanem Lecha Poznań. Wyboru dokonała drużyna

fot. Paweł Rosolski
fot. Paweł Rosolski

Darko Jevtić będzie w nadchodzącym sezonie pełnić funkcję kapitana Lecha Poznań.

Takiego wyboru dokonała drużyna podczas przeprowadzonego głosowania. Wielu kibiców może to zdziwić, ale pozostali piłkarze wierzą w mającego za sobą różnego problemy zawodnika. Po letnich zmianach ma on najdłuższy staż w pierwszym zespole (trafił na Bułgarską w 2014 roku), a będąc w optymalnej formie jest zdecydowanie najjaśniejszym punktem Kolejorza.

Z dala od zgiełku codziennego życia, w scenerii nadmorskich plaż, oferujemy pobyty rehabilitacyjne dostosowane do Twoich potrzeb.
REKLAMA

Wybrano również radę drużyny, do której weszli Thomas Rogne, Mickey van der Hart, Kamil Jóźwiak oraz Robert Gumny. Holenderski bramkarz szybko awansował więc w hierarchii zespołu, bo kontrakt z Lechem podpisał kilka tygodni temu. Obecność młodych Gumnego i Jóźwiaka to naturalna konsekwencja włączenia do drużyny wielu młodych piłkarzy. Z kolei Rogne to gracz o sporym doświadczeniu międzynarodowym, nabytym m.in. w barwach Celticu Glasgow.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
14.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro