Reklama
Reklama

Smochowice: ekshibicjonista ubrany tylko w buty i maskę od lat pojawia się w okolicy

fot. StockSnap / pixabay.com
fot. StockSnap / pixabay.com

Sprawą zainteresował się radny Koalicji Obywatelskiej, Przemysław Polcyn.

Z radnym rozmawiała Telewizja WTK. Polcyn przyznaje, że zgłaszają się do niego mieszkańcy rejonu Smochowic, Krzyżownik i Strzeszyna. - Pojawia się osobnik, którego pełny ubiór to adidasy i maska. O ile był to na początku może taki koloryt, że w chaszczach leśnych ktoś sobie w takim stroju biegał, o tyle ostatnio ten osobnik zaczyna biegać sobie po ulicach i zaczyna to być troszeczkę niebezpieczne, ponieważ zaczepiane są panie - tłumaczy.

Mężowie zaczepianych kobiet mają już nawet umawiać się na "polowanie" na owego ekshibicjonistę. Tymczasem policjanci potwierdzają, że przez ostatnich kilka miesięcy otrzymali kilka zgłoszeń na temat ekshibicjonisty pojawiającego się w tym rejonie. Zgłaszające kobiety opisywały, że mężczyzna się przed nimi obnażał, ale ich nie atakował. Gdy funkcjonariusze dojeżdżali we wskazaną lokalizację, mężczyzny już tam nie było.

Nie wiadomo, czy to jedna i ta sama osoba, czy może jest ich więcej. Z doniesień mieszkańców wynika, że takie nieobyczajne wybryki zdarzają się tutaj od kilku lat. Policja apeluje, by za każdym razem zgłaszać im podobne incydenty.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro